info@aquariusbalik.com
(0212) 271 34 34

300 KİŞİLİK KAPASİTE

AQUARİUS BALIK 3 katlı olup bahçesi 70,giriş katı 60, ikinci katı 90, üçüncü katı 80 kişiliktir. Yaklaşık 300 kişilik kapasiteyele yaz-kış müşterilerimize hizmet vermekteyiz. müşterilerimiz bize,eşsiz lezzeti ve aile ortamındaki rahatlığı yaşayacaklarını bilmenin huzuru içinde gelirler, Personelimiz alanında tecrübeli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. AQUARİUS'un mudavimleri arasında yerli ve yabancı pek çok ünlü sima vardır. Mekanımıza gelen yerli ve yabancı gazeteci ,gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki gazete ve dergilerde AQUARIUS BALIK ile iligili güzel haberler kaleme almışlardır ve almaya devam etmektedirler.      

             Bahçesinde yer alan tarihi "Mor Salkım Ağacı 'da AQUARIUS'a ayrı bir güzellik ve ayrı bir renk katmaktadır. Osmanlı Döneminde kimi padişahların avlanmak için geldikleri Sarıyer'de bu ağacın altında dinlendikleri rivayet edilir. 100 yılı aşkındır canlılığını koruyan tarihi mor salkım ağacımız , bahar aylarında çiçek açarak adeta tüm misafirlerimizin ruhunu okşayan bir güzelliğe bürünmektedir.

            Müşterilerimizin daha rahat edebilmesi için mekanımızın dekorasyonunu özel olarak ve müşterilerimizin beğenisine uygun olarak hazırlanmıştır. AQUARİUS'a gelen müşterilerimiz sadece boğazın muhteşem manzarasını izlemekle kalmazlar, Limaniçi'ndeki balıkçıların kendine has günlük yaşamı ve insanların doğayla bütünleşmiş yaşam tarzlarına'da  şahitlik edebilirler.

© Aquarius Restaurant 2024. Tüm Hakları Saklıdır.